Finale bekercompetitie

De bekercompetitie zit erop, de finale is 3 mei gespeeld.

In een ware thriller leek Johan met wit een prachtige winnende aanval te hebben, maar Houdini Dennis vond een uitweg naar remise. Hierdoor moest snelschaken de beslissing brengen. Maar ook de eerste partij met 5 minuten op de klok kende geen winnaar. Een tweede partij met 4 minuten moest eraan te pas komen. Met het wegtikken van de klok verblunderde Johan de partij en daarmee is Dennis de bekerwinnaar. De felicitaties gaan uit naar Dennis, maar daarnaast een eervolle vermelding voor Johan. Wat mij betreft moet de finale binnenkort zeker als partij op de website gepubliceerd worden.

Finale bekercompetitie
03-05-2018
Witspeler Zwartspeler Uitslag
Johan Wester Dennis Keetman ½-½, 0-1 n.s.

n.s. = Na snelschaken (eerste partij was remise)
R = Reglementaire overwinning, bij onreglementaire of lange afwezigheid
Dikgedrukt = Winnaar van de tweestrijd

In deze finale moest snelschaak de beslissing brengen bij een remise, meer info over het reglement is hier te vinden.