2e ronde bekercompetitie

De 2e ronde van de bekercompetitie begon op 7 december, inmiddels zijn op-een-na alle partijen gespeeld, de overgebleven partij zal zo snel mogelijk gespeeld worden (buiten de clubavond om, thanks Karel en Ronald!). De 8 winnaars komen in de kwartfinale terecht, de verliezers zijn uitgeschakeld.

2e ronde bekercompetitie
vanaf 07-12-2017
Witspeler Zwartspeler Uitslag
Nico Duin Roel Bakker 1-0
Karel Keesman * Ronald van Ewijk z.s.m.
Mats Bakker Siem Appelman 1-0
Sandra Keetman Dennis Keetman 0-1
William Thomson Kasper van der Meulen 0-1
Johan Wester * Adri Maijers 1-0
Maarten de Haas * Sjors Hes 1-0
Hans de Jong Piet M. Konijn 1-0

n.s. = Na snelschaken (eerste partij was remise)
R = Reglementaire overwinning, bij onreglementaire of lange afwezigheid
Dikgedrukt = Winnaar van de tweestrijd

* = Ratingverschil (interne rating, stand begin competitie) is meer dan 200. Speler moet winnen om naar volgende ronde te gaan. Bij remise gaat de tegenstander door. In alle andere gevallen moet snelschaak de beslissing brengen na een remise.